Başvuru ve Kayıt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Hakkımızda
Kayıt Süreci

Sevgili Ebeveynler,

Mi Casa'ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Çocuğunuz için doğru okulu bulmak çok önemli bir karar. Okulumuzun sizin ve çocuğunuz için doğru tercih olduğunu anlamak amacıyla öncelikle internet sayfamız ve sosyal medya kanallarımızdaki bilgileri incelemenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi edinmek ve başvuru için lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz. Size ilk fırsatta dönüş yapılacaktır.

Başvuru sürecimiz okulumuza ilk defa başlayacak çocuklar ve aileleri için başvuru formunun doldurulması ve aile ve çocuk ile yüzyüze yapılan tanıma çalışmasından oluşmaktadır. Kabul edilen başvurulardan sonra kayıt yapılabilmesi için aşağıdaki evrakların tamamlanması istenmektedir.

  • Öğrenci nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Öğrencinin velisine ait nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Pasaport aslı ve fotokopisi (Yabancı öğrenciler için)
  • Aşı karnesi
  • Öğrenciye ait vesikalık fotoğraf (4 adet)
  • Başvuru sırasında doldurulacak öğrenci tanıma formu ve kayıt formu

Eylül ayında başlayan eğitim yılı için kayıtlarımız şubat ayından itibaren başlamaktadır. Sınıfların müsait olması durumunda dönem içi başvuruları da kabul etmekteyiz. Dönem için yer durumunu öğrenmek için lütfen okulumuz ile iletişime geçiniz.

Ön Başvuru Formu